Serie A

Arrihet akordi, Candreva te Sampdoria, Interi arkëton 2,5 mln euro!

Antonio Candreva i jep lamtumirën Interit pas 4 sezonesh. Është arritur akordi mes klubit zikaltër dhe Sampdorias për transferimin e mesfushorit italian te skuadra doriane. Interi do të përfitojë 2,5 milionë euro nga shitja e 33-vjeçarit ndërkohë që Candreva me Sampdorian do të firmosë një kontratë 4-vjeçare me një pagë prej 1,6 milionë eurosh në sezon. Dy klubet e kanë mbyllur me sukses këtë operacion merkatoje dhe siç raporton Sky Sport tashmë pritet vetëm zyrtarizimi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency