Serie A

Arrihet marrëveshja Chiellini te Juve deri në vitin 2023!

Giorgio Chiellini do të vazhdojë aventurën e tij me Juventusi. Kapiteni ka arritur akordin me drejtuesit e klubit bardhezi për rinovimin e kontratës deri më 30 qershor të vitit 2023. Aktualisht kampioni i Europës me Italinë në Euro 2020 është pa kontratë por për Juventusin Chiellini është një legjendë e klubit dhe marrëveshja mes palëve është arritur shpejt teksa tashmë pritet vetëm e zeza mbi të bardhë që gjithçka të marrë formë zyrtare. Me rinovimin edhe për 2 vite Juvja i ka dhënë mundësinë 37-vjeçarit të vazhdojë të luajë në nivelet më të larta me shpresën që të grumbullohet për Botërorin e vitit të ardhshëm që do të zhvillohet në periudhën nëntor-dhjetor dhe të udhëheqë Italinë drejt titullit Botëror pas trofeut të fituar në Euro 2020.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency