Merkato

Arrihet marrëveshja, Felipe Anderson te West Ham për 40 mln euro

Arrihet më në fund marrëveshja mes Lazios dhe West Ham për kalimin e brazilianit Felipe Anderson në Londër. Pas shumë bisedimesh dy klubet kanë gjetur gjuhën e përbashkët mbi bazën e 40 milionë eurove, plus 5 milionë të tjera në formë bonusesh. Akordi është arritur të shtunën dhe në ditët e ardhshme Felipe Anderson do të udhëtojë drejt Londrës për të kryer vizitat mjekësore me West Ham. Një shitje e bujshme kjo e Lazios pasi bëhej fjalë për një futbollist që sezonin e fundit ka qëndruar më shumë në stol dhe në tribuna për shkak dëmtimesh sesa në fushën e lojës. Edhe këtu dallohet qartë dora e drejtorit sportiv të bardhekaltërve Igli Tare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency