Serie A

Arrihet marrëveshja, Gabbiadini rikthehet te Sampdoria!

Hipoteza e rikthimit në Serinë A për Manolo Gabbiadinin bëhet konkrete. Pas një aventure pothuajse 2-vjeçare në Premier Legaue me Southampton, sulmuesi 27-vjeçar do të veshë sërish fanellën e ekipit ku ka shkëlqyer më shumë, Sampdoria. Këta të fundit fituan garën mes ekipeve italiane për ta rikthyer Gabbiadinin në vendlindje me një ofertë prej 3 milionë eurosh për huazimin dhe 9 milionë euro për blerjen e detyrueshme të lojtarit në korrik. Sulmuesi italian do të firmosë deri në vitin 2023 kontratën e re teksa ardhja e tij do të shoqërohet me largimin e Kownackit ose Defrel.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency