Kategoria Superiore

Arrihet marrëveshja me FSHF-në, Kukësi-Partizani në “Air Albania”

“Air Albania” hap dyert për një tjetër ndeshje të madhe të Kategorisë Superiore. Pas derbit të kryeqytetit, Partizani-Tirana, në impiantin modern, që u përurua nëntorin e kaluar me Shqipëri-Francë do të zhvillohet edhe Kukësi-Partizani, në kuadër të javës së 19-të, e para për fazën e tretë.

Lajmi është zyrtarizuar nga vetë klubi i Kukësit nëpërmjet një njoftimi në Instagram.

“FK Kukësi ka arritur të gjejë një akordin me Federatën Shqiptare të Futbollit që ndeshja kundër FK Partizanit të luhet në “Air Albania Stadium”. Informacionet për çmimin e biletave dhe të tjera do të jepen në ditët në vijim!”

https://www.instagram.com/p/B7YTY8jn7Sq/

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency