Formula 1

Arrihet marrëveshja, pista e Monzas në F1 deri në 2022-shin!

Lajme të rëndësishme për tifozët italianë dhe sidomos të apasionuarit pas Formula 1. Çmimi i Madh i Monzas i cili ishte në dyshim për të mos u zhvilluar më do të vazhdojë të jetë e pjesë e Botërorit të Formula 1 të paktën edhe 3 vitet e ardhshme. Kompania Liberty Media që mbron të drejtat e këtij sporti, ka arritur akordin me federatën italiane të automobilizmit, duke rinovuar kontratën e cila do të zgjasë të paktën deri në vitin 2022, vit në të cilin do të festohet edhe 100-vjetori i pistës së Monzas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency