Merkato

Arrihet marrëveshja, Wijnaldum te Paris Saint Germain!

Për Giorgino Wijnaldum nuk ka më dyshim. E ardhmja e tij nuk do të jetë Barcelona por Paris Saint Germain. Parizienët mposhtën konkurencën me katalanasit me një ofertë të parezistueshme për lojtarin i cili ishte pa kontratë dhe tani do të firmosë për 3 sezone me skuadrën e drejtuar nga Pochettino. Mesfushori holandez ka kaluar testet mjekësore dhe pas kampionatit Europian do të nisë edhe aventurën e re me klubin që do ta paguajë plot 10 milionë euro në vit për 3 sezonet e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency