Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Arrin marrëveshjen me mesfushorin, Al-Nassr tenton t’i marrë kapitenin ekipit të Lens

Skuadrat nga Arabia Suadite janë hedhur plotësisht në “sulm” në merkaton e kësaj vere, ndërsa synimi kryesor kanë afrimin e yjeve të Europës.

Së fundmi mediet franceze raportojnë se Al-Nassr, klubi ku ndodhet Cristiano Ronaldo, dëshiron që të afrojë mesfushorin e Lens, Seko Fofana.

Lexo edhe: 

Mes klubit saudit dhe kapitenit të nënkampionëve të Francës mësohet se ka një marrëveshje verbale.

28-vjeçari, raportohet se ka pranuar kontratën 3-vjeçare dhe detajet e fundit mbeten për t’u përcaktuar me klubin francez.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...