Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Arsenal dhe Liverpooli në garën për Vazquez

Arsenali dhe Liverpooli i shtohen Newcastle e Romës në garën për Lucas Vazquez.

Sulmuesi spanjoll kërkon të luajë me minutazh të plot përpara Botërorit 2018 dhe është gati të largohet nga Reali në rast të afrimit të Kylian Mbappe.

Lajme të tjera

Legjionarët

Ernest Muçi njihet për golat e bukur që shënon. Sulmuesi i talentuar shqiptar, tundi rrjetën kundërshtare në takimin Piast Gliwice-Legia e Varshavës, sfidë që...

Featured

Shqipëria vazhdon të “shijojë” të tjera suksese në botën e sportit, ndërsa së fundmi flamurin “kuqezi” e ka nderuar Zelimkhan Abkarov. Abkarov fitoi një...

Champions League

Dëmtim i rëndë tek Atletico Madrid. Colchoneros u thyen 3-0 në fushën e Valencias, ndërkohë që Diego Simeone ka humbur edhe shërbimet e Thomas...

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...