Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Arsenal dhe Real Madrid me sytë nga Atalanta, gati për “sulmin” e verës

Paraqitjet e Rasmus Hojlund me fanellën e Atalanta-s nuk po kalojnë pa u vënë re.

Madje nga mediet italiane raportohet se vëzhguesit e Real Madridit ishin të pranishëm në tribunat në Olimpico në ndeshjen e Atalantës ndaj Lazios.

Lexo edhe: 

20-vjeçari danez është shumë i pëlqyer nga presidenti spanjoll Florentino Perez, i cili e sheh atë si zëvendës të Benzema.

Megjithatë, për sulmuesi i interesuar është edhe Arsenali që po e monitoron me kujdes situatën, gati për t’u hedhur në sulm në verë.

 

Lajme të tjera

Lajme

Myrto Uzuni udhëhoqi Granadan drejt ngjitjes në La Liga. Në ndeshjen e fundit të LaLiga2, përballë Leganes (2-0), “bomberi” beratas e zhbllokoi rezultatin në...

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...

Itali

Nasser Al-Khelaifi është i interesuar për një klub italian. Pronari i PSG-së, po mendon të blejë Sampdorian sipas raportimeve të L’Equipe. Skuadra zhvilloi një...