Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Arsenal mendon për përforcimet, dëshiron të bëjë blerje te Villarreal dhe Shakhtar Donetsk

Arsenal është duke kaluar një periudhë shumë të mirë, ndërsa kryeson Premier Leaguen në këtë fazë të elitës së futbollit anglez.

Megjithatë, përtej kësaj ecurie te “The Gunners” po mendoj për përforcime të mëtejshme.

Mediet britanike raportojnë se Arsenal po planifikon dy afrime, të cilat dëshiron t’i kryejë në janar.

Në radarët e “The Gunners” kanë rënë Yeremy Pino i Villarreal dhe Mykhaylo Mudryk i Shakhtar Donetsk.

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...