Europa League

Arsenal-Napoli, finalja e parakohshme, Chelsea-t i shtrohet rruga drejt trofeut!

Short i pamëshirshëm për Napolin e Carlo Ancelottit në çerekfinalet e Europa League. Të kaltrit në këtë raund do të kenë përballë Napolin në një finale të parakohshme për këtë kompeticion. Me shumë fat Chelsea që sërish nuk do të ketë një rival të denjë për t’u përballur as në këtë fazë. Blutë e Londrës do të sfidojnë surprizën që mban emrin e Slavias së Pragës dhe që në 1/8 nxorri jashtë mbretëreshën e Europa League, spanjollët e Sevillas. Nuk mund të mungonte një derbi në këtë raund dhe do të jetë ai i komunitetit valencian, pasi Villareali do të ketë përballë Valencian, ndërkohë që një duel deri diku i barabartë mund të konsiderohet ai mes Benficas dhe Eintracht Frankfurt.  Në gjysmëfinale fituesja e çiftit Arsenal-Napoli do të përballet me të kualifikuarën nga derbi spanjoll Villareal-Valencia, ndërkohë që Chelsea nëse kalon çekët e Slavias së Pragës do të masë forcat me fituesin e çiftit Benfica-Frankfurt. Ndeshjet e para të fazës çerekfinale do të luhen më 11 prill ndërsa ato të kthimit një javë më vonë në datën 18 prill.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency