Merkato

Arsenali bën sërish pazar te Sampdoria, kërkon Praet dhe Andersen

Sezoni pozitiv i Sampdorias nën drejtimin e Marco Giampaolo evidentoi paraqitjet e disa prej futbollistëve të ekipit nga Genova. Ndër lojtarët kryesorë, përveç kapitenit dhe golashënuesit më të mirë të Serie A, Fabio Quagliarellas, një sezon shumë pozitiv bënë edhe mbrojtësi Joachim Andersen dhe mesfushori Dennis Praet. Pikërisht paraqitjet e danezit dhe belgut kanë tërhequr vëmendjen e Arsenal, me anglezët që kanë bërë një ofertë 48 milionë euro për t’i transferuar në “Emirates”. E menjëherëshme ka qenë përgjigja e klubit të Sampdorias, duke e refuzuar një ofertë të tillë pasi për dy lojtarët kërkon minimalisht shumën e 55 milionë euro. Gjithsesi në ditët në vazhdim Arsenal mund të bëjë një tjetër ofertë, ç’ka mund të përmbushë edhe kërkesat e klubit italian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency