Merkato

Arsenali dhe dy skuadra e Manchesterit në garë për N’Zonzi

Emri i Steven N’Zonzi rikthehet të rindezë merkaton e Janarit. Mesfushori i Sevillas, ishte një nga lojtarët më të kërkuar gjatë verës, me Juventusin që “luftoi” deri në fund, por pa arritur dot te lojtari. Gjithsesi, e ardhmja e futbollistit mund të jetë në Premier League. Sipas mediave angleze, Arsenali po e monitoron nga afër mesfushorin, i cili pëlqehet edhe nga dy skuadrat e Manchesterit, United e City. N’Zonzi, nga ana e tij, nuk e ka fshehur kurrë admirimin për futbollin anglez, kështu që merkatoja e janarit pritet të jetë interesante për ekipet e Premier League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency