Merkato

Arsenali hedh sytë nga Ligue 1, do talentin e Lille

Arsenal po ndjek me interes progresin e sulmuesit të Lille Nicolas Pepe, për të cilin pritet të bëjë një ofertë me hapjen e merkatos së janarit. 23-vjeçari nga Bregu i Fildishtë i ka bërë një nisje të mirë sezonit, duke shënuar 1 gol dhe duke dhënë 3 asist. Gjatë merkatos së verës, për sulmuesin shprehu interes edhe Schalke e cila ofroi 20 milionë euro, por kjo shifër u refuzua nga drejtuesit e klubit francez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency