Merkato

Arsenali, i interesuar për mbrojtësin e Spanjës

Arsenal po ndjek me shumë interes mbrojtësin e Villarrealit dhe të kombëtares së Spanjës, Pau Torres. 22-vjecari po zhvillon një sezon shumë të mirë me “Nëndetësen e Verdhë”, duke qenë titullar në të gjitha takimet e këtij sezoni, ndërkohë që debutoi edhe me fanellën e “La Rojas” në fitoren 7-0 ndaj Maltës.

Torres luajti sezonin e kaluar me Malagan në huazim dhe paraqitjet e mira bënë që Villarreali ta rikthehente në skuadër, duke i dhënë dhe një vend titullari. Mbrojtësi ka një kontratë deri në vitin 2023 si dhe një klauzolë largimi që kap shifrën 45 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency