Premier League

Arsenali mposht Liverpoolin, sfumohet shansi për të kaluar 100 pikët!

Liverpooli humbet shansin për të kaluar kuotën e 100 pikëve në këtë sezon. The Reds pësuan disfatën e 3-të sezonale pasi u mposhtën në javën e 36-të të Premier League 2-1 me përmbysje nga Arsenali në Emirates Stadium. Golit të Sadio Mane pas një aksioni model të Liverpoolit në minutën e 20-të iu kundërpërgjigjën Lacazzete dhe Nelson brenda pjesës së parë. Arsenali arriti të ruante këtë avantazh deri në fund duke marrë një fitore të rëndësishme në garën për një vend në Europa League sezonin e ardhshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency