Premier League

Arsenali nuk di më të fitojë, Watfordi i rikuperon 2 gola

Çfarë zhgënjimi për Arsenalin. Skuadra e Unai Emery shpërdoroi një avantazh prej dy golash ndaj Watfordit duke barazuar në fund 2-2. Kjo ishte ndeshja e tretë radhazi që Arsenali nuk fiton në Premier League, teksa numëron 8 pikë në renditje pas 5 javëve të para po aq sa edhe Tottenham, Chelsea, Manchester United e Leicester. Aubameyang me dy golat e tij i dha avantazhin e dyfishtë Arsenalit në pjesën e parë, por vendasit reaguan fuqishëm në pjesën teksa të frymëzuar edhe nga debutimi i trajneri të ri në stol Quique Sanchez Flores i cili pak ditë më parë u rikthye te Watfordi, arritën të barazonin shifrat. Fillimisht Cleverley i cili përfitoi nga gafa e Sokratis dhe më pas argjentinasi Pereyra me penallti rikthyen baraspeshën ndërsa në fund Leno shpëtoi Arsenalin pasi Watfordi i shkoi shumë afër edhe golit të fitores. Në ndeshjen tjetër të ditës së dielë, Bournemouth mposhti 3-1 Evertonin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency