Merkato

Arsenali ofron 3 futbollistë dhe 40 milionë paundë për Zaha

Arsenali është i vendosur për të blerë Wilfried Zaha, duke i ofruar Crystal Palace para “cash” plus tre lojtarë.

Sipas “The Sun”, lodinezët janë gati të privohen nga Chambers Calum, Mohamed Elneny dhe Carl Jenkinson në një përpjekje për të arritur marrëveshjen me Crystal Palace.

Arsenali tashmë ka bërë një ofertë prej 40 milionë paundë, e refuzuar nga Palace, që e vlerëson sulmuesin plot 80 milionë.

Për ta ngushtuar sa më shumë hendekun mes ofertës dhe kërkesës, “Topçinjtë” ofrojnë tre lojtarët e sipërpërmendur, të cilët i vlerësojnë 40 milionë paundë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency