Merkato

Arsenali përgatit ofertën për mbrojtësin turk të Juventusit

Arsenali po kërkon përforcime në mbrojtje dhe ka piketuar mbrojtësin turk të Juventusit, Merih Demiral, për të cilin është gati të ofrojë 35-40 milionë euro, që ta marrë që në janar.

Turku iu bashkua bardhezinjve gjatë verës, por ardhja e De Ligt e ka “izoluar” në pankinë dhe rikthimi i Chiellinit në muajin mars do t’i mbyllë edhe më shumë hapësirat për një vend në formacion.

Pikërisht për këtë arsye edhe vetë Demiral po shtyn drejtuesit e klubit bardhezi që të pranojnë ofertat në drejtim të tij, pasi ka nevojë për një skuadër ku mund të luajë rregullisht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency