Premier League

Arsenali “shpartallon” Evertonin, Koeman drejt shkarkimit

Fitore me goleadë për Arsenalin që u rikthye te suksesi në kampionat duke zhytur në krizë të thellë Evertonin. Në “Goodison Park”, përfundoi gjithçka me suksesin 2-5 të “topcinjëve”, të cilët falë kësaj fitoreje u ngjitën në vendin e 5-të në kuotën e 16 pikëve aq sa edhe Chelsea. 7 autorë të ndryshëm golash në këtë sfidë. Për vendasit shënuan Rooney që i dha provizor Evertonit dhe në fund Niasse, ndërkohë që për Arsenalin e gjetën rrugën e rrjetës, Nacho Monreal, Ozil, Lacazette, Ramsey dhe Sanchez. Kjo humbje e rradhës mund të sjellë edhe shkarkimin  e holandezit Ronald Koeman nga stoli i Evertonit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency