Futboll

Arsenali zhgënjen ndaj Sheffieldit, paqe në Brescia-Fiorentina

Arsenali zhgënjeu sërish mbrëmjen e sotme, në sfidën e fundit të javës së 9, ku humbi me rezultatin minimal 1-0 në transfertën ndaj skuadrës së ngjitur rishtazi në Premier League, Sheffield United.

Këta të fundit gjetën me anë të Mousset në minutën e 30′ golin me vlerë 3-pikëshe dhe u ngjitën përkohësisht në vendin e 9 me 12 pikë, ndërsa “topçinjtë” në vendin e pestë me 15 pikë.

Është mbyllur edhe java e 8 nē kampionatin italian, me sfidën mes Brescias dhe Fiorentinës, që përfundoi në barazim pa gola.

Në “Rigamonti” vendasit shënuan një gol me Aye në pjesën e parë, por që u anulua nga arbitri pas konsultimit me sistemin VAR, për një prekje me dorë nga Tonali.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency