Premier League

Arsenali zyrtarizon afrimin e talentit norvegjez

Arsenali ka konfirmuar afrimin e “yllit” të Real Madrid, Martin Odegaard, në një marrëveshje huazimi që zgjat deri në fund të sezonit. 22-vjeçari zgjodhi “Emirates” pas një bisede personale me menaxherin Mikel Arteta dhe refuzoi ofertat nga klubet rivale nga e gjithë Europa.

Odegaard kërkoi largimin nga klubi “merengues” pasi ishte i pakënaqur me minutat që i kishte rezervuar Zinedine Zidane, edhe pse vinte pas një sezoni mbresëlënës në radhët e Real Sociedadit, ku gjithashtu ishte huazuar nga “Los Blancos”.

Futbollisti i përfaqësueses së Norvegjisë do të mbajë në “Emirates” fanellën me numër 11.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency