Premier League

Arteta: Nuk fajësoj skuadrën, lodhja ndikoi!

Arsenali flirtoi me fitoren e 4-t radhazi në Premier League, por në fund nuk ia doli të merrte tre pikët përballë Crystal Palace, duke humbur një shans të mirë për t’u ngjitur në pjesën e sipërme të tabelës së renditjes. Derbi londinez mes Arsenal dhe Crystal Palace u mbyll në barazim pa gola dhe Mikel Arteta pavarsisht zhgënjimin që ekipi i tij nuk mori maksimumin nga kjo sfidë, nuk fajësoji askënd nga futbollistët për këtë rezultat.

“Ishim të lodhur në 30 minutat e fundit, nuk kishim freski fizike dhe gabuam shumë në pasimin e fundit. Duhet të krijojmë më shumë raste për gol, vetëm kështu mund t’i fitojmë ndeshjet. Do të më pëlqente shumë ta kishim fituar këtë sfidë, por lodhja ndikoi në momentin vendimtar të ndeshjes. U dhuruam shumë topa kundërshtarëve dhe ata u organizuan shumë mirë në mbrojtje. Nuk i fajësoj djemtë e mi, ata u përpoqën deri në fund për të siguruar tre pikët, por ishte e pamjaftueshme për fat të keq“, përfundon trajneri spanjoll i ekipit londinez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency