FA Cup

Arteta: Suksesi në FA Cup na rrit besimin, Aubameyang krenar që luan për Arsenalin!

Mikel Arteta shfaqet entuziazt para finales së FA Cup. Trajneri i Arsenalit beson shumë te triumfi ndaj Chelsea-t një sukses që mund t’i japë të drejtën Arsenalit të marrë pjesë në Europa League sezonin e ardhshëm. Ideja për të fituar trofeun e parë si trajner e motivon në maksimum spanjollin i cili në konferencën për shtyp foli edhe për të ardhmen e Pierre Emerick Aubameyang.

“Kemi një mundësi të shkëlqyer, fitimi i trofeve rrit besimin e skuadrës. Triumfi ndaj Chelsea-t na siguron edhe kualifikimin në Europa League, por nuk më pëlqen t’i lidh këta dy faktorë, edhe pse një arritje e tillë do të ndihmonte klubin në aspektin financiar. Aubameyang? Duhen disa argumente për të bindur një lojtar. Ai është pjesë e jona për momentin dhe mendoj se duhet të jetë krenar që po luan me Arsenalin“, deklaron trajneri spanjoll i “Topçinjve” në konferencë për shtyp.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency