La Liga

Arthur, fjalim para “bluagranave”: Doja të qëndroja, por dëshira ime…

Kishte ardhur momenti që Arthur Melo të informonte zyrtarisht shokët e tij te Barcelona për nënshkrimin me Juventusin. Vendin e tij në skuadrën “blaugrana” do ta zërë Pjanic, por të dy futbollistët do të luajnë me skuadrat respektive deri në përfundim të sezonit.

Pasi mbërriti në Torino gjatë natës dhe kreu vizitat mjekësore, braziliani u kthye në Spanjë këtë të hënë në mëngjes, para fillimit të stërvitjes, ai mbajti një fjalim para ekipit që u mblodh në një rreth në fushë për të konfirmuar lamtumirën e tij nga “blaugranat”.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle, braziliani u ka thënë shokëve se vullneti i tij ishte që të qëndronte te Barça, por dëshira e tij nuk mund të përmbushej. Ai pranoi transferimin te “Zonja e Vjetër”, por ka ende për të dhënë te Barça deri në përfundim të sezonit. Këto janë ditët e fundit të Arthurit si një futbollist i Barcelonës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency