Serie A

As gafa e Handanovic nuk ndal Interin, zikaltrit mposhtin Torinon dhe ngjiten të 2-ët!

Interi rikthehet te fitorja në Serie A dhe e bën këtë me përmbysje në sfidën që mbylli javën e 32-të ndaj Torinos. Në San Siro zikaltrit fituan 3-1, në një ndeshje ku ishin pa Lukakun që për shkak të një dëmtimi muskular e ndoqi ndeshjen nga tribuna, ndërsa Eriksen u la sërish në stol nga Conte që preferoi 35-vjeçarin Borja Valero. Një sukses që i ngjiti zikaltrit nga vendi i 4-t në të dytin, edhe pse me pikë të barabarta me Lazion por me goleavarazh më të mirë.

As gafa e Handanovic që i dhuroi golin e avantazhit Belottit në zbritjen e parë të Torinos në sulm në minutën e 17-të, nuk i mjaftoi skuadrës Granata për të evituar humbjen e 7-të rresht në transfertë, pasi Interi në pjesën e dytë bëri gjithçka për ta fituar ndeshjen dhe shënoi 3 gola duke përmbysur shifrat në harkun e pak minutave. Në të 48-ën Young me një goditje fluturimthi barazoi shifrat pas asistit të Lautaro Martinez. Goli i parë i Diego Godin me fanellën zikaltër në minutën e 51-të pas një aksioni model i dha avantazhin Interit. Ndërkohë në këtë sfidë u rikthye te goli pas një mungese të gjatë Lautaro Martinez që i ndihmuar dhe nga një devijim shënoi të tretin për skuadrën e Contes në minutën e 61-të. Interi e menaxhoi shumë mirë avantazhin në pjesën e mbetur të takimit për t’u ngjitur në fund në kuotën e 68 pikëve në Serie A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency