Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

As tek Aston Villa nuk po shkëlqen, ish-i i Barçës merr ofertë nga Turqia

Phillipe Coutinho ka marrë një ofertë nga futbolli turk. Pas një periudhe të hidhur te Barcelona, ​​mesfushori i Aston Villas nuk po shkëlqen as te klubi anglez.

As mbërritja e Unai Emery si trajner nuk ka shërbyer për të rikuperuar versionin më të mirë të brazilianit, ndaj e ardhmja e tij mund të jetë jashtë skuadrës së Birminghamit.

Lexo edhe: 

Sipas medias turke “Milliyet”, Beshiktashi ka besim se mund ta kthejë Coutinhon në formën më të mirë.

Ideja e drejtuesve të klubit turk është ta marrë në formë huazimi me opsionin e blerjes.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...