Kategoria Superiore

Asani: Përplasjet me trajnerin i zgjidhim brenda familjes, ja pse festova me të

U rikthye titullar pas shumë javësh dhe menjëherë u shfaq vendimtar, duke shënuar golin që i dha tre pikët Partizanit. Bëhet fjalë për fantazistin Jasir Asani, një nga pikat më të forta të Partizanit kampion vitin e kaluar ,që këtë sezoni kishte kaluar mjaft peripeci me trajnerin Franco Lerda.

Duket sikur nuk keni qenë larg, skuadrës, pasi ktheheni në fushë dhe menjëherë jeni deciziv. Çfarë ndodh me ju te Partizani?
Erdhi një trajner i ri dhe normalisht që provoi një skemë të re, ndaj i duhej dhënë kohë që të gjejnë përshtatjen.

Pse festuat me Lerdën?
Sepse para ndeshjes më kishte thënë që ishte mbrëmja ime dhe që duhej të shënoja gol patjetër sonte.

Nga tani e mbrapa çfarë Asani presim të shohim brenda në fushë?
Probleme kemi pasur, por jemi si një familje dhe kemi vendosur t’i zgjidhim gjërat brenda shtëpisë. Tani jemi sqaruar dhe vazhdojmë përpara.

Kartonin e verdhë pse e morët?
Nuk e di, por besoj për protestën, sepse nuk ishte faull te ndërhyrja. Megjithatë i kërkoj falje arbitrit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency