Gossip

Asensio “harron” dëmtimin, ngushëllohet në krahët e bukuroshes spanjolle (Foto)

Sezoni aktual ka qenë vërtetë zhgënjyes për sulmuesin anësor të Realit të Madridit, Marco Asensio, i cili u dëmtua që gjatë përgatitjeve verore dhe nuk ka luajtur asnjë ndeshje në La Liga, deri në momentin që kampionati u ndërpre.

Megjithatë spanjolli ka gjetur ngushëllim te bashkëmoshatarja e tij, Sandra Garal, e cila është studente arkitekture dhe ka arritur të fitojë zemrën e futbollistit.

Çifti Asensio-Garal janë bashkë prej më tepër se një viti, por vetëm verën e kaluar filluan të shfaqen në krah të njëri-tjetrit në rrugët e kryeqytetit spanjoll, Madridit, duke konfirmuar romancën mes tyre.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency