Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Askush nuk është i paprekshëm, Inter gati dy largime

Inter është i vendosur për dy largime në fund të sezonit, për të cilat shpreson të arkëtojë një shumë afër 75 milionë euro.

Një shumë me të cilën mund të bëjë afrime të tjera shumë më cilësore.

Dy të “sakrifikuarit” do jenë Joaquin Correay dhe Denzel Dumfries.

Dumfries nuk është i palëvizshëm për Inzaghin dhe për të “zikaltërit” duan të marrin të paktën 25 milionë euro.

Në total nga të dy lojtarët Inter kërkon të grumbullojë 50 milionë euro.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...

La Liga

Valencia ndal Realin e Madridit në “Mestalla” në një barazim 2-2, ku protagonisti kryesor i ndeshjes bëhet gjyqtari Gil Manzano. Po luhej minuta e...