Serie A

Askush nuk ndal Juventusin, Ronaldo rikthehet te goli

Këtë Juventus duket se nuk e ndal askush, pasi bardhezinjtë mposhtë Udinesen me rezultatin 0-2 në Friuli dhe regjistruan fitoren e 10 radhazi, në po kaq ndeshje zyrtare, në sezonin e ri.

Bentancour në të 34-ën dhe Ronaldo në të 37-ën shënuan për bardhezinjtë e Allegrit, të cilët dominuan sfidën gjatë gjithë 90-minutëshit dhe nuk e vunë asnjë herë në dyshim triumfin.

Juventusi vijon kështu marshimin në krye të kampionatit italian me 24 pikë të plota dhe përkohësisht ndiqet nga Napoli me 15 pikë dhe një ndeshje më pak.

Më herët Cagliari arriti të mposhtë pastër 2-0 Bolognën, në një sfidë ku sardët ishin dukshëm superiorë ndaj kuqebluve të drejtuar nga Philippo Inzaghi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency