Kupa e Italise

Asnjë surprizë, Napoli e Lazio mësojnë kundërshtarët e 1/8-ave!

Cagliari, Sassuolo dhe Novara janë tre skuadrat e rradhës që siguruan kualifikimin në raundin e 1/8 të Kupës së Italisë. Ashtu siç edhe pritej Cagliari triumfoi 1-2 përballë Chievos brenda në Bentegodi të Veronës. Golit të shpejtë të Cerrit për miqtë iu përgjigj Leris për vendasit por në pjesën dytë Pisacane realizoi golin që kualifikoi Cagliarin në fazën tjetër aty ku do të sfidojë në transfertë Atalantën. Më herët Sassuolo bëri detyrën përballë Catanias që luan në kategorinë e tretë duke fituar 2-1 falë golave të Matrit dhe Locatellit 10 minuta përpara fundit dhe duke prerë biletën në 1/8 aty ku do të udhëtojë drejt San Paolos për të sfiduar Napolin. Në orën 15:00 duelin mes dy skuadrave të Lega Pro e fitoi Novara që mposhti 3-2 Pisan dhe në fazën tjetër do të vizitojë Lazion.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency