“Astana ka eksperiencën dhe publikun”, Daja: Ballkani im në fushë për fitore

Ballkani do të zhvillojë ndeshjen vendimtare të fazës së grupeve në Conference League të enjtën. Ndaj Astanës në Kazakistan, ku çdo rezultat tjetër përveç fitores do ta largonte skuadrën e Ilir Dajës nga mundësia e kualifikimit. Humbja befasuese 1-2 ndaj të njëjtit kundërshtar në stadiumin “Fadil Vokrri”, ua ka vështirësuar punën jashtëzakonisht shumë kampionëve të … Vazhdoni me leximin e “Astana ka eksperiencën dhe publikun”, Daja: Ballkani im në fushë për fitore