Premier League

Aston Villa nuk ndalet në merkato, blen për 18 milionë euro sulmuesin e Lyonit

Aston Villa vijon me goditjet në merkato dhe së fundmi ka zyrtarizuar blerjen e Bertrand Traore. Sulmuesi nga Burkina Faso u mor nga Lyoni për shifrën e 18 milionë eurove, duke u shndërruar në blerjen e katërt të kësaj merkatoje pas Matty Cash 16 milionë euro, portierit Emi Martinez 17 milionë euro dhe sulmuesit Ollie Watkins 30 milionë euro.

Kështu klubi nga “Villa Park” ka shpenzuar në total për merkaton plot 81 milionë euro deri më tani. Traore është një njohje e vjetër e Premier League, pasi ka qenë pjesë pjesë e Chelseat në të kaluarën dhe pritet të jetë një vlerë e shtuar për Aston Villën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency