Merkato

Atalanta bën pazar te Fiorentina!

Pol Lirola rikthehet te Fiorentina pas përfundimit të huazimit te francezët e Marseille. Por me shumë mundësi futbollisti nuk do të qëndrojë gjatë në Toskanë pasi për 23-vjeçarin ka shfaqur interes Atalanta. Trajneri Gian Piero Gasperini kërkon të përforcojë repartin e prapavijës dhe Pol Lirola  spanjolli duket alternativa e duhur. Por për të arritur te kartoni i mbrojtësit, Atalanta më parë duhet të mposhtë konkurencën e Marseille, që për ta rimarrë lojtarin është gati t’i ofrojë klubit vjollcë 11 milionë euro. Për momentin drejtuesit e Fiorentinës kanë kërkuar kohë për të ardhmen e lojtarit, pasi më parë duhet të mbyllin çështjen e zgjedhjes së trajnerit të ri.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency