Kupa e Italise

Atalanta-Fiorentina përballen sot për të përcaktuar finalisten e dytë

Pas Lazios, Kupa e Italisë do të mësojë mbrëmjen e sotme edhe finalisten tjetër, që do të përcaktohet në sfidën mes Atalantës dhe Fiorentinës, në Bergamo, në orën 20:45.

Sfida e parë e zhvilluar në “Artemio Franchi” të Firences, përfundoi me një barazim spektakolar 3-3, që favorizon disi më tepër Atalantën, për këtë takim të sotëm.

Kjo pasi në Bergamo, do t’i duhet pikërisht Fiorentinës së Montellës, që të marrë iniciativën e para, në kërkim të fitores, që do ta kalonte në finale.

Megjithatë ndaj Atalantës nuk do të jetë aspak e lehtë, pasi bergamaskët po kalojnë një moment fantastik dhe po luftojnë për një vend në zonën Champions.

Mbrëmë Lazio fitoi me rezultatin minimal 0-1 në “San Siro” përballë Milanit, duke siguruar kalimin në finalen e Kupës së Italisë, pasi ndeshja e parë kishte përfunduar në barazim pa gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency