Serie A

Atalanta ndalet sërish, humbet kontaktet me kreun!

Atalanta regjistroi barazimin e dytë radhazi në Serie A, duke mos treguar një formë shumë të mirë para ndeshjes ndaj Milanit që do të luhet të shtunën dhe duke mos përfituar në maksimum nga sfida e prapambetur ndaj Udineses që në rast suksesi do ta ngjiste në vendin e 4-t dhe do ta afronte më shumë me kreun. Në Dacia Arena zikaltrit e Gasperinit u ndalën në një barazim 1-1, në një sfidë që e nisën në malore sepse pas vetëm 24 sekondash lojë friulanët kaluan në avantazh me finalizimin e Roberto Pereyra-s. Në  fundin e pjesës së parë, Atalanta barazoi shifrat me një gol të bukur të një tjetër amerikano-jugori, pikërisht Luis Muriel, por edhe pse në fraksionin e dytë Gasperini hodhi në fushë disa titullarë të cilët i kishte lënë në stol, bergamaskët nuk e gjetën dot golin e dytë dhe atë të fitores. Pas këtij barazimi Atalanta mban vendin e 6-të në renditje me 33 pikë, 10 më pak se Milani kryesues.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency