Serie A

Atalanta në “hall”, dëmtohet Muriel

Fitorja ndaj Genoas nuk mund të festohet plotësisht te Atalanta. Bergamaskët janë në ankth për shkak të gjendjes së Luis Muriel, i cili pësoi një dëmtim në gju vetëm pak minuta pasi kishte hyrë në fushë në sfidën e luajtur në “Luigi Ferraris”. Kolumbiani ishte thelbësor në sfidën e së dielës, pasi i mjaftuan fare pak minuta në fushë për të gjetur avantazhin për miqtë, por më pas një dyluftim në mesfushë bëri që ish-sulmesi i Sevillas, të pësoj një tjetër lëndim që mund ta mbajë larg fushave për disa javë. Sulmuesi pritet të kryejë ekzaminimet mjekësore, të cilat do të përcaktojnë shkallën e dëmtimit. Muriel ishte një nga afrimet më të rëndësishme të Atalantës në merkaton e verës, për të ndihmuar ekipin në dy fronte, në kampionat dhe në Champions League, ku bergamaskët janë debutues këtë sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency