Serie A

Atalanta pa “busull” në kampionat, mposhtet nga Verona!

Atalanta zhvlerëson fitoren fantastike që arriti në Champions League ndaj Liverpoolit brenda në Anfield Road me një humbje në shtëpi në javën e 9-të të Serie A ndaj Veronas me shifrat 0-2. Shkoi në 3 numri i ndeshjeve pa fitore në kampionat për skuadrën e Gasperinit që ra përballë Hellas në pjesën e dytë të takimit me Veronën që shënoi fillimisht me portugezin Miguel Veloso me penallti dhe më pas me Zaccagnin. Me këtë disfatë Atalanta mbeti në vendin e 9-të në kuotën e 14 pikëve, ndërsa Verona e Juric mori suksesin e 4-t në këtë kampionat dhe u ngjit në vendin e 6-të në kuotën e 15 pikëve, duke parakaluar dhe Atalantën në renditje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency