Merkato

Atalanta piketon sulmuesin e Fiorentinës, si pasues të Zapatës

Kriza e thellë e Fiorentinës do të ketë pasoja edhe në merkato. Lojtarët kryesorë janë në shënjestrën e klubeve të mëdha, teksa edhe blerja e kartonit të Luis Muriel nga Sevilla, për shumën e 15 milionë Eurove, është në pikëpyetje.

Nga një situate e tillë dëshiron të përfitojë Atalanta, e cila është gati të paguajë shumën për të përforcuar sulmin dhe për të zëvendësuar Duvan Zapatën, i cili mund të largohet për shkak të ofertave shumë të rëndësishme.

Kualifikimi në Champions do të detyronte Gasperinin të mos e shiste Zapatan, por ndërkohë edhe të blinte kolumbianin tjetër Muriel, për të shtuar cilësinë në repartin e avancuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency