Champions League

Atalanta prek çerefinalet, Leipzig “trondit” Tottenham!

Atalanta vazhdon të mrekullojë jo vetëm në Itali por edhe në Europë. Skuadra e Gian Piero Gasperini është vetëm një hap larg kualifikimit në raundin e 8 më të mirave të Europës në këtë edicion të Champions League. Bergamaskët kanë marrë vendin e Milanit dhe Interit në kompeticionin më të rëndësishëm për klube pasi në San Siro mposhtën me rezultatin e thellë 4-1 Valencian në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave dhe janë shumë pranë kualifikimit në çerekfinale. Pa Berat Gjimshitin i cili pësoi një dëmtim vetëm pak minuta para fillimit të sfidës, për të bërë Atalantën të ëndërrojë menduan Hateboer që realizoi dy herë Ilicic dhe Freuler, ndërkohë për  Valencian golin e vetëm që i jep një shpresë të vogël për të tentuar përmbysjen e madhe në kthim e shënoi rusi Cheryshev. Dështuan në shtëpi ndërkohë finalistët e edicionit të kaluar pasi Tottenham i Jose Mourinhos u mposht 0-1 nga Leipzig me një gol të Timo Werner me penallti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency