Gossip

Atësia e pretenduar, gjykata urdhëron Eto’o të bëjë testin e ADN-së

Ish sulmuesi i njohur kamerunas, që në karrierën e tij ka veshur fanellën e skuadrave si Barcelona e Interi, Samuel Eto’o është në telashe, pasi një gjykatë spanjolle i ka kërkuar të bëjë testet e ADN-së, për një atësi të pretenduar.

Bëhet fjalë për 20-vjeçaren Erika De Rosario, e cila pretendon se është vajza e sulmuesit kamerunas, pas një marrëdhënieje mes Eto’o dhe mamasë së saj Adilusa De Rosario, të cilët kanë pasur një raport në periudhën 1997-2000.

Vetë sulmuesi nuk ka marrë pjesë në asnjë prej proceseve gjyqësore të zhvilluar deri tani, ndërsa mbetet të shihet nëse do të pranojë t’u nënshtrohet testeve të ADN-së, apo do të kërkojë ndryshim të vendimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency