Futboll

Atl. refuzon Juven për Godin, Valencia kërkon Pereiran

Atletico Madrid i është përgjigjur interesit që ka shfaqur Juventusi në lidhje me mbrojtësin Diego Godin. Drejtuesit e klubit, por njëkoësisht edhe trajneri i tyre Diego Simeone, janë të vendosur për të mos e lejuar largimin e lojtarit, pavarësisht shumës që mund të ofrojnë bardhezinjtë apo dhe ndonjë skuadër tjetër.

Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle, Valencia kërkon të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Man.United Andreas Pereira. Klubi spanjoll ka kërkuar transferimin e 21-vjecarit në formën e huazimit. Duket se akordi mes është shumë pranë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency