Europa League

Atletico e papërmbajtshme, 5 gola Lokomotivës për të kapur çerekfinalet

Atletico e Madridit konfirmohet si pretendentja kryesore për të triumfuar në këtë edicion të Europa League. Los Colchoneros edhe pse ishin pothuajse të kualifikuar treguan një provë force edhe në sfidën e kthimit përballë Lokomotivës së Moskës duke u bërë skuadra e parë që siguron një biletë për në fazën çerekfinale të kompeticionit.Simeone kishte lënë në shtëpi Diego Costën dhe në stol Antoine Griezmann, pork jo nuk e pengoi Atleticon të fitonte me shifrat e thella 5-1 në transfertën moskovite përballlë Lokomotivës duke e eliminuar skuadrën ruse me rezultat të përgjithshëm 8-1. Serinë e golave në stadiumin Lokomotiv Stadium të Moskës e hapi, Angel Correa në minutën e 16-të, por vendasit barazuan shifrat 4 minuta më vonë me një supergol të Rybus. Në pjesën e dytë kishte festë për të gjithë sepse shënuan me rradhë Saul Niguez, Fernando Torres që e gjeti rrugën e rrjetës dy herë dhe Griezmann që pavarsisht se hyri në fushë nga stoli shënoi një gol shumë të bukur në minutën e 85-të pas asistit të Correas duke vulosur rezultatin në 1-5.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency