Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Atletico Madrid gjen zëvendësuesin e Joao Felix, nis kontaktet me sulmuesin e Barçës

Me shumë mundësi Joao Felix do të transferohet në formë huazimi deri në fund të sezonit te Chelsea.

Në këto kushte, Atletico Madrid tashmë është në kërkim të një zëvendësuesi për sulmuesin.

Nga mediet spanjolle raportohet se “colchoneros” po negociojnë me Barcelonën për të marrë Memphis Depay në huazim për gjashtë muaj.

Lajme të tjera

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Francë

Për arsye personale dhe në marrëveshje me Paris Saint-Germain, Gerard Precheur është larguar posti i trajnerit të ekipit të femrave. Në njoftimin e klubit...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...