La Liga

Atletico Madrid nënshkruan edhe me mbrojtësin e talentuar spanjoll

Pas Kieran Trippier, Atletico e Madridit ka bërë një tjetër goditje në repartin e prapavijës, pasi ka arritur të nënshkruajë me mbrojtësin 24-vjeçar spanjoll. Mario Hermoso.

Ky i fundit ka qenë pjesë e Espanyolit në dy sezonet e fundit dhe ka arritur të luajë për 54 takime, ndërsa pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, nënshkroi për 5 sezone me madrilenët.

Ende nuk kanë dalë detaje mbi shifrën reale të këtij transferimi, por mësohet se mbrojtësi spanjoll i ka kushtuar “Los Colchoneros” plot 25 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency