Champions League

Atletico Madrid niset drejt Lisbonës, dy futbollistë të infektuar me koronavirus (Emrat)

Dy futbollistë të Atleticos së Madridit rezultuan pozitivë ndaj koronavirusit, duke bërë që skuadra spanjolle të tronditej në prag të nisjes për në Lisbonë, ku do të marrë pjesë në “Final 8” e Ligës së Kampionëve.

Menjëherë të gjithë futbollistët dhe stafi i Los Colchoneros iu nënshtruan një testi të dytë, i cili konfirmoi se përveç dy futbollistëve, të gjithë të tjerët nuk janë të infektuar nga koronavirusi dhe mund të udhëtojnë drejt Portugalisë.

Më pas ishte vetë klubi madrilen, që zbuloi se futbollistët e infektuar janë Angel Correa dhe Sime Vrsalkjo, të cilët janë vendosur menjëherë në karantinë në banesat e tyre, ndërsa pjesa tjetër e skuadrës ka udhëtuar drejt Lisbonës.

Skuadra e drejtuar nga Diego Pablo Simeone do të zbresë në fushë më 13 gusht, kur do të përballet me gjermanët e Leipzig, në sfidën e vlefshme për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency