Merkato

Atletico Madrid piketon talentin spanjoll të Dinamos së Zagrebit!

Atletico Madrid ka nisur sërish bisedimet me Dinamo Zagreb për kartonin e Dani Olmo. Spanjollët do të kërkojnë ta rrëmbejnë futbollistin, i cili ndiqet edhe nga ekipet e tjera europiane, që në merkaton e janarit. Los Colchoneros e kanë kërkuar edhe më parë 21-vjeçarin, por tratativat u ndërprenë për shkak se klubi spanjoll nuk arriti të shiste më parë Vitolon, i cili nuk pranoi të largohej. Por pavarësist kësaj, drejtuesit e klubit nuk u dorëzuan dhe arritën të mbanin kontaktet me agjentët e mesfushorit. Për të lënë të lirë futbollistin, i cili do të rikthehej me shumë dëshirë në Spanjë, klubi kroat kërkon 40 milionë euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency