La Liga

Atletico mposht pa problem Levanten, 45 minuta për Sadikun

Armando Sadiku zbriti si titullar në ‘Wanda Metropolitana’, në sfidën ndaj Atleticos së Madridit dhe luajti për 45 minuta, por nuk arriti të lërë asnjë gjurmë, ndërsa Levante e tij u mposht me rezultatin e thellë 3-0.

Correa zhbllokoi rezultatin në pjesën e parë për skuadrën e Simeones, ndërsa Griezmann dhe Torres vulosën shifrat 3-0. Me këtë 3-pikësh, madrilenët ruajnë të qetë vendin e dytë të renditjes, ndërsa Levante do të duhet të djersijë ende shumë, për të siguruar matematikisht qëndrimin në La Liga.

Java e 32-të e kampionatit spanjoll do të mbyllet me sfidën e mbrëmjes mes Malagës së vendit të fundit dhe Realit të Madridit, dy skuadra që nuk kanë më asnjë objektiv për këtë sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top